Get Adobe Flash player

Vyhľadávanie

Kde nás nájdete

Štúdio formovania postavy nájdete v centre mesta Nitra, na pešej zóne,

budova pri bijúcich hodinách 1.posch.

Štefánikova č.21 

 

REMINGTON - FACEBOOK

AKTUÁLNE

Uvádzacie ceny v Remington!

Novootvorené Štúdio formovania postavy Remington v Nitre ponúka svojim návštevníkom vybrané služby za uvádzacie ceny.

Využite príležitosť urobiť niečo pre svoju postavu, krásu a regeneráciu, a to za skvelé ceny! viac info

 

Laserová gelová maska Laserová gelová maska

 

NAŠI PARTNERI

NAŠI PARTNERI

 

Prihláste sa

Mapa stránky

KAVITÁCIA NITRA - NAJLEPŠIA CENA v Nitre !

V štúdiu formovania postavy Remington v Nitre, na Štefánikovej ulici, poskytujeme službu Kavitácie. Priamo v centre mesta tak majú možnosť tí, ktorí trpia nadmerným ukladaním tuku, obezitou a celulitídou, riešiť tento problém.

Kavitácia - skvelý spôsob ako si poradiť s nadváhou a celulitídou

Kavitácia je neinvazívnou metódou, používanou najmä v kozmetických salónoch a v centrách lekárskej kozmetiky. Pôsobí redukčne na tukové vankúšiky a rieši následky nadmerného ukladania tuku - celulitídu. Samotná procedúra trvá 40 min. V jeden deň je možné si dať ošetriť maximálne 2 pratie tela. 

Kavitácia je bezbolestná, nezanecháva jazvy, nezaťažuje organizmus anestézou ako   chirurgické riešenie - liposukcia. Je tak alternatívou liposukcie a injekčnej lipolýzy.

Indikácia a princíp fungovania kavitácie


Kavitácia sa využíva najmä pri odstraňovaní  lokálnej adipocity - na miesta, kde sa nadmerne ukladá tuk, a pri celulitíde, hlavne jej fibróznej forme. Je určená tým, ktorí sa márne pokúšajú schudnúť z určitých partií tela alebo bojujú s celulitídou, využívajú ju aj klienti pre ďalšie formovanie tela a preventívne pôsobenie.


Kavitačnou metódou dosiahneme formovanie telesných partií: brucha, stehien, sedacej časti,  bokov, chrbtovej časti, horných končatín...

Výsledky sa dostavujú už po prvej kavitačnej procedúre úbytkom tuku, mení sa povrch pokožky a tonus kože, prejav tzv. pomarančovej kože ustupuje.

Kavitačný prístroj obsahuje hlavicu, ktorá má 4 pracovné plochy, zabezpečujúce širší záber, a tým aj lepší výkon a rýchlejšie výsledky     oproti menším monohlaviciam.

Pri prvej návšteve klienta a vstupnej anamnáze sa zvolí individuálny program  pre jednotlivé partie tela a nastavia sa optimálne parametre pre dosiahnutie účinku ošetrenia, sled ošetrovania a časové rozpätie pre jednotlivé partie.


Kavitačný program je možné nastaviť do 2 fáz, čo umožní ich striedanie a zlepšenie účinku:
  • fáza energetická
  • fáza masážna

Kavitačným prístrojom sa pôsobí na tukové bunky pomocou nízkofrekvenčného ultrazvuku, v nich sa tvoria
mikrobublinky, ktoré spôsobujú implóziu tukových buniek, ich uvoľnenie do medzibunkového priestoru
a vyplavenie z tela lymfatickými a močovými cestami.

Tým sa dosiahne žiadaný výsledok - zmenšenie tukovej vrstvy a celulitídy vo veľmi krátkom časovom období.


Kavitácia

 

           Na obrázku hore je ilustrované pôsobenie kavitačného prístroja v jednodlivých fázach na tukové tkanivo, v ktorom dochádza k významnej redukcii.


Odporúčania pri kavitácii


Podľa rozsahu tukovitosti, či celulitídy sa klientovi odporúči počet procedúr pre dosiahnutie žiadaného výsledku, priemerne  6 - 8  pravidelných ošetrení.
Pred začatím i počas procesu chudnutia pomocou kavitácie sa odporúča vypiť denne 2 - 3 l vody denne.
Po ukončení kavitačných procedúr je vhodná elektrostimulácia Full Stimol, ktorá prehĺbuje a znásobuje účinok kavitácie tým, že spevňuje ochabnutú pokožku na ošetrovanom mieste. Taktiež sa odporúča absolvovať lymfodrenáž, ktorá napomáha, aby všetky škodlivé látky , ktoré sa do tela dostávajú , boli z tela odvedené. Lymfodrenáž je vynikajúca na celulitídu a na celkové odvodnenie tela.


Výsledky kavitácie :

Výsledky kavitácie sú viditeľné už po prvom ošetrení cca 1,5 - 3,5 cm. Po šiestich ošetreniach nastáva zmenšenie obvodu ošetrovaného miesta aj o 12 až 15 cm. Kavitáciu je potrebné absolvovať s odstupom času 7 - 10 dní, najlepšie pravidelne, aby sa dosiahol želaný výsledok.


Kontraindikácie kavitácie:

- vysoký krvný tlak a kardiovaskulárne ochorenia, závažné ochorenia žíl

- psychické poruchy a nervové ochorenia, epilepsia

- tuberkulóza a infekčné ochorenia

- menštruácia, tehotenstvo

- kožné ochorenia, psoriáza, rany, ekzémyŠpeciálne ponuka

Prídite si vychutnať osviežujúci čokoládový zábal do salónu krásy  REMINGTON

Čokoládový zábal

je novým druhom telového zábalu so skvelými tonizačnými a remodelačnými účinkami obľubeného  kakaa. Vyznačuje sa lákavou čokoládovo-krémovou príjemnou konzistenciou. Navyše, po zábale aplikujeme vanilkový krém. Skvelá kombinácia čokolády a vanilky pre všetkých!